Épület karbantartó és fejlesztő mérnök
User WHC Tatabánya
Megegyezés szerint

Székesfehérvár Fejér Magyarország Feladás dátuma: 2018/01/12

A feladatról:

·       Épület és üzem terület karbantartási és üzemeltetési feladatok építészeti, épületgépészeti munkáinak tervezése, szervezése, irányítása és végrehajtása

·       Berendezések működtetése, fejlesztése során elvégzendő építészeti (épületgépészeti) feladatok tervezése, szervezése, irányítása, végrehajtása

·       Építész műszaki ellenőri feladatok elvégzése

Elvárások:

·       Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség, legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlattal

·       Építész, Műszaki Ellenőri végzettség és tapasztalat

·       Angol és/vagy német nyelvtudás

·       Projektvezetési ismeretek és gyakorlat

·       Számítógépes felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:

·       Multinacionális környezet

·       Dinamikus karrierépítési lehetőség

·       Versenyképes fizetés

·       Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége

·       Egészségbiztosítás

·       Biztonságos munkakörnyezet

A jelentkezéseket erre az email címre várjuk : [email protected]

Eredmény 0 Értékelés
Elküldöm email-ben Megosztom Facebookon Megosztom Twitteren Megosztom Google+ on

WHC Tatabánya további hirdetései

2017/11/15

Szállítmányozási ügyintéző (Tatabánya, Ipari Park)

Fuvarozás / LogisztikaMegegyezés szerint

2017/11/03

Elektronikai ipari technikus (Bicske)

SzakmunkaMegegyezés szerint

2017/11/03

Ipari Takarító (Gönyű)

Fizikai munkaMegegyezés szerint

2017/11/03

Töltésszimulátor gépkezelő technikus (Tatabánya)

2017/10/19

Általános karbantartó (Székesfehérvár)

2017/10/11

Karbantartó technikus (Tatabánya)

Hozzászólások

    Szóljon hozzá (spamok és sértő üzenetek törölve lesznek)

      Kapcsolat a hirdetővel